інфекційна лікарня

У Львівській області вже 87 осіб з симптомами коронавірусу

Сьогодні, 22 березня, протягом дня до інфекційної лікарні Львова звернулося ще три пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Це мешканці Львова та Перемишлянського району.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 54 особи. Протягом останніх днів з лікарні виписано 11 пацієнтів.

На самоізоляції перебувають 32 особи.

Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У однієї пацієнтки наближений до важкого.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 97 осіб.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 4 результати тестів – від’ємні. За увесь час в сумі у 10 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 87 осіб. У одного пацієнта – позитивний результат тесту на коронавірус. Очікуються результати контрольного тестування. Одна особа перебуває на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

1135 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up