площа Ринок

П’ятий день карантину у Львові: хто зміг, той пішов у онлайн

Мабуть, тільки старожили-львів’яни пам’ятають площу Ринок центр Львова таким тихим та безлюдним. Опівдні в суботу на площі Ринок – одинокі перехожі.

Наразі можна сказати, що у Львові є два Львова: один дотримується всіх вимог карантину, інший намагається жити так, як жив.

Щонайперше, зачинилися всі заклади харчування, крамниці одягу та інших не так життєво необхідних товарів. Але більшість з них перейшли у онлайн режим і продовжують працювати. На кожному з таких закладів є оголошення з номер телефоном та лінком у мережі, де їх знайти.

Навіть секс-шопи пропонують свою продукцію в інтернеті.

Припинили свою роботу речові ринки. А ось продуктовим міська влада Львова виставила суворі вимоги: продавці повинні працювати у медичних масках та у рукавичках; товар прикрити поліетиленовою плівкою;  набирати  товар має право тільки продавець,  при цьому змінюючи рукавички. Хтось дотримується цих вимог, хтось – ні.

Понад те, сьогодні кореспонденти ІА Syla.news зафіксували факт вуличної торгівлі продуктами харчування з тротуару. Це було заборонено і до карантину. Але хто на те зважає.

Церкви все ще працюють. Попри заборону збиратися більше десяти особам разом, церкви не зачинили свої двері для парафіян. Щоправда, священники просять усіх, хто може, залишатися вдома і слухати меси онлайн. Адже більшість з них транслюються в інтернеті. Але якщо комусь вже дуже треба, ну то просять дотримуватися певних правил. Як ось у церкві святих Ольги та Єлизавети просять не торкатися руками підлоги, аби не підняти вірус.

Не дотримуються також вимоги міської ради щодо десяти осіб у громадському транспорті. Так, у автобусах та електротранспорті з гучномовців розказують, що вхід та вихід тільки через передні двері, щоби водій міг порахувати пасажирів і не впустити одинадцятого. Але все ще відчиняють всі двері.  Хоча поліція попереджає, що буде рахувати пасажирів та штрафувати перевізників.

Втім, приватні перевізники, здається, затаїлися на час карантину. З доріг Львова щезли жовті «Богдани». Приватникам просто не вигідно возити всього десять осіб у салоні. А в бік залізничного вокзалу та автостанцій і взагалі нічого не їздить.

1123 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up