Зеленський наполягає на збереженні санкцій до відновлення миру

Зеленський переконав свою маму, щоб вона не виходила з дому

Президент Володимир Зеленський приєднався до закликів лікарів про те, щоб громадяни залишалися вдома. Він розповів, що переконав свою маму дотримуватися цієї поради.

Про це він зазначив у відеозверненні.

“Я хочу підтримати флешмоб світових та українських лікарів і від себе закликати: Лікарі залишаються на роботі заради вас. Залишайтесь вдома заради них”, – сказав глава держави.

Він подякував усім українцям, які продовжують залишатися вдома, за свідомість та почуття відповідальності.

Президент нагадав, що залишаючись вдома люди роблять великий внесок у непоширення вірусу, не піддають ризику ані себе, ані оточуючих. Водночас Зеленський розповів, що також переконує свою маму не виходити з дому.

“Я подзвонив своїй мамі. Усі ці дні я прошу її залишатись вдома. І всі ці дні вона не дуже слухається, каже: “Краще за мене ніхто не вибере потрібні продукти”. Але, врешті-решт, мені вдалось її переконати, і мама погодилась не виходити з дому без зайвої потреби”, – поділився Президент.

Він закликав українців зателефонувати своїм батькам, привезти їм усе необхідне, або замовити онлайн-доставку необхідних продуктів і ліків, або навчити батьків самостійно робити закупівлі онлайн, зробити усе, щоб “мінімізувати їх виходи на вулицю і контакти у магазинах, банках та на пошті”.

358 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up