коронавірус, грип

Українців, які повернулися сьогодні з-за кордону, занесли у спецреєстр

Близько 300 осіб з спецрейсу потяга Перемишль-Київ вийшли у Львові.

Про це повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації Андрій Васько.

– Вони пройшли епідеміологічний контроль на станції Мостиська. А потім ще один, повторний, температурний скринінг та огляд нашими медиками на вокзалі у Львові. Ніхто з них не потребував госпіталізації у інфекційній лікарні, – запевнив він.

За словами Андрія Васька, всі пасажири, які мали свій транспорт, роз’їхалися. Мешканцям області порадили як краще добратися додому.

Водночас, цим потягом прибули мешканці Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Вінницької та інших областей. Їх організовано довезуть до кордону Львівської області, де вони пересядуть на інший транспорт.

– Тобто, у автобуси до Франківська будуть сідати мешканці Чернівець. А у автобуси до Тернополя – мешканці Хмельницької та Вінницької. А там ті обласні адміністрації транспортують цих осіб далі, – пояснив Андрій Васько схему добирання.

Лікар також попередив, що дані всіх цих особі занесені в спеціальні реєстри та передані в департаменти охорони здоров’я тих областей, куди вони їдуть.

– Там за цими пацієнтами будуть спостерігати сімейні лікарі, – запевнив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, сьогодні з Польщі в Україну отримали можливість повернутися особи, які не встигли виїхати до закриття кордонів.

576 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up