У спецтранспорт впускатимуть тільки за списками, – патрульна поліція

На сьогодні будь які регулярні чи нерегулярні перевезення пасажирів на міжміських, міжобласних та приміських маршрутах – заборонені.

Про це заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.

– Дозволено тільки один вид перевезення: спеціальні регулярні перевезення, які замовляють установи та організації, що забезпечують життєдіяльності та є стратегічними підприємствами, – наголосив він.

За його словами, всім іншим особам, які не залучені до роботи у таких підприємствам, досідати чи намагатися потрапити в салон автобуса – неможливо.

– Інформація коли і де можна потрапити до цих автобусів є у керівників підприємств та організацій, які замовили ці рейси для проїзду своїх працівників. На автобусі буде спеціальне маркування і  список осіб, які мають право скористатися цим рейсом, – пояснив Тарас Грень.

Начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львова Василь Шавала пояснив, що всі ці перевезення буде контролювати поліція.

– У нас має бути вся інформація про регулярні спецрейси. А ось нелегальних перевізників, які схочуть заробити під час карантину кошти, ми будемо суворо карати, – каже патрульний.

Він також нагадав, що у автобусі повинно бути не більше 18-20 осіб, всі – в медичних масках і всі – на сидячих місцях.

– Якщо ми побачимо в таких автобусах стоячих пасажирів, то ми поштрафуємо перевізника, – попередив він.

Водночас Василь Шавала пообіцяв, що всіх працівників довезуть на роботу.

– Якщо вони не зможуть всіх забрати цим рейсом, то вони повернуться і заберуть наступним. Але – жодного стоячого пасажира, – сказав патрульний.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Львівській області для медиків запустили спецрейси.

673 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up