Ярослав Федоришин

У Львові помер директор фестивалю «Золотий Лев» Ярослав Федоришин

Сьогодні вночі у Львові на 65 році життя помер директор театру «Воскресіння», засновник міжнародного театрального фестивалю «Золотий Лев» Ярослав Федоришин.

Про це повідомляють його друзі та колеги.

Ярослав Федоришин народився у родині репресованих у 1955 році у Хабарівському краю. Згодом родина повернулася в Україну та мешкала у Івано-Франківській області.

Навчався у Харківському інституті мистецтв, у Московському інституті театрального мистецтва та у Варшавській фільмовій школі у класі Кшиштофа Занусі.

У 1990 році створив театр «Воскресіння» у Львові. А у 1992 – започаткував міжнародний фестиваль «Золотий Лев».

П арастас з корифеєм театру відбудеться сьогодні, 20 березня о 19.00 в Cоборі Святого Юра.

Церемонія похорону-панахида відбудеться завтра, 21 березня о 11.00 – з Cобору Святого Юра. Ярослава Федоришина поховають на Личаківському кладовищі.

Через ситуацію з поширення пандемії коронавірусу, на похороні буде присутня лише родина.

Всіх, хто хоче вшанувати пам’ять легендарного Ярослава Федоришина – просимо Вас запалити свічку пам’яті про нього на своєму вікні – сьогодні ввечері, 20 березня о 19.00.

Після завершення періоду пандемії буде проведена окрема церемонія вшанування пам’яті легендарного заслуженого діяча мистецтв України Ярослава Федоришина.

1271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up