подукти

Rozetka.ua, АТБ та Нова пошта тестують швидку доставку продуктів

У п’ятницю, 20 березня, компанії Rozetka.ua, АТБ та Нова пошта в Дніпропетровській області запускають пілотний проект з доставки додому продуктів харчування.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив співвласник і керуючий компанією Rozetka.ua Владислав Чечоткін.

За його словами, нещодавно про таке сприяння для дотримання людьми карантину попросив підприємців на зустрічі президент Володимир Зеленський.

«За кілька днів ми сподіваємося протестувати формат, зрозуміти, наскільки те, що ми пропонуємо підходить людям, чи будуть вони користуватися такою пропозицією. Це також можливість на відносно невеликому обсязі усунути потенційні труднощі, які можуть виникнути», – написав він.

Завдання між фірмами розділилися наступним чином: АТБ формує пакети і реалізовує продукти за мінімальною ціною. ROZETKA дозволяє на своєму сайті безкоштовно розміщувати і обробляти всі замовлення. (У мережі супермаркетів немає онлайну). Нова пошта привозить замовлення споживачам додому. Планується, що між моментом замовлення і часом його отримання буде 3-5 годин.

У разі, якщо все піде за планом, то скоро проект буде реалізований по всій території України.

В рамках пілотного проекту компанії пропонують маленький, середній, великий продуктові набори. У них входять яйця, молоко, крупи, цукор, макарони, вода, фрукти і овочі, печиво, консерви, туалетний папір, мило, серветки. Вартість – 400-700 грн.

Нагадаємо, 16 березня Зеленський зустрівся з представниками великого бізнесу і обговорив з ними можливість допомоги в справі недопущення поширення коронавируса в країні.

500 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up