Коронавірус вже «з’їв» понад 86 млн гривень бюджету Львівщини

Станом на сьогодні з обласного та місцевих бюджетів області для запобігання епідемії коронавірусу скеровано 86 305,6 тис. грн.

Про це повідомив очільник Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький.

Щонайперше, за його словами, на премії лікарям та медичному персоналу, виділено 20 млн гривень. Їх отримають медичні працівники чотирьох закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування: Львівської обласної інфекційної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, Львівського регіонального фтизіо-пульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру та Центру легеневого здоров’я та екстреної медичної допомоги.

Гроші на рахунки медиків надійдуть протягом 2-х робочих днів.

Окрім премій, понад 22 млн грн з обласного бюджету скеровано на закупівлю обладнання та засобів захисту для лікарень та медиків.

Також раніше уже було виділено 7 млн грн з резервного фонду області на матеріально-технічне забезпечення надання медичної допомоги пацієнтам із захворюванням, спричиненим COVID-19 у КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», які уже закуповують.

Крім того, 7 млн грн субвенції з міського бюджету буде скеровано на проведення протиепідеміологічних заходів реагування на поширення в області випадків з поширенням небезпечної хвороби COVID-19.

Ще з районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад також виділили фінансовий ресурс в сумі 11 млн грн для медичних закладів районного рівня, які визначені, як опорні, у боротьбі з коронавірусом.

375 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up