інфекційна лікарня

Ще у двох пацієнтів на Львівщині не підтвердили коронавірус

Ще двох пацієнтів інфекційної лікарні виписують і відправляють лікуватися додому, тому що аналізи показали, що у них немає коронавірусу.

Про це повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

– Щойно отримали результати з Києва. Серед зразків, які досліджувались, у двох осіб ані коронавірусну, ані грипу – немає.  В цих пацієнтів є гостра респіраторна вірусна інфекція,  – повідомив він.

Зазначимо, на сьогодні коронавірус виключили уже в шести пацієнтів. Вчора цій звістці зраділи четверо осіб. Їх уже сьогодні виписали з лікарні.

Натомість зараз в інфекційній лікарні перебуває ще 27 осіб, які чекають на лабораторні результати з Києва. Їх лікують як лікують звичайний грип. І медики спостерігають за їхнім станом. Серед них є і дві особи, які контактували з жінкою, яка померла від коронавірусу в Чернівцях.

Також сьогодні до лікарні завезли мешканця Радехівського району. Раніше, з підозрою на коронавірус було госпіталізовано його сина.

Зараз проводяться обстеження пацієнта, аналізи на COVID-19 будуть відібрані, після чого їх відправлять в Київ.

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up