базар

На продуктові ринки у Львові впускатимуть обмежену кількість людей

На територію продуктових ринків Львова впускатимуть не більше 10 покупців одночасно. Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС під час засідання 19 березня.

Під час засідання міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про обмеження одночасного перебування людей на території продуктових ринків.

Керівництво ринків має слідкувати, щоб кількість покупців не перевищувала 10 людей за раз.

«Забезпечити окремо вхід і окремо вихід на територію ринків з кількістю відвідувачів не більше 10 осіб», – йдеться у протоколі засідання комісії.

Представники районних адміністрацій будуть здійснювати рейди і перевіряти дотримання цієї норми.

Нагадаємо, що за рішенням комісії ТЕБ і НС за 18 березня, ринки мають дезінфікувати двічі на день та забезпечити відстань між покупцями у два метри.

Усі працівники ринку мають бути забезпечені масками, рукавицями та антисептиками. При цьому продавці поверх латексних рукавиць мають одягати одноразові поліетиленові.

На території усіх ринків мають працювати станції гігієни рук. Перед початком роботи ринку усім продавцям мають вимірювати температуру.

710 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up