Денісова: На окупованих територіях Донбасу є сотні людей з підозрою на коронавірус

Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова закликала міжнародні гуманітарні організації сприяти у забезпеченні тестами на виявлення Covid-19 жителів окупованих Росією районів Донбасу.

Про це вона написала у Facebook.

“Звертаюся до міжнародних гуманітарних організацій, які мають доступ до вказаних територій звернути увагу на ситуацію, що склалася, а також сприяти у максимальному забезпеченні тестами на визначення Covid-19, медичними препаратами, та засобами особистого захисту цивільного населення, а також провести інформаційну компанію щодо недопущення поширення коронавірусу”, – зазначила вона.

Денісова наголосила, що, згідно з інформацією від ГО “Восточная правозащитная группа”, за минулий тиждень близько 600 місцевих жителів з ОРДЛО звернулися до лікарів з симптомами ГРВІ.

“Крім того, з підозрою на пневмонію – 91 людина. На жаль, аналогічна інформація стосовно захворюваності на тимчасово окупованій території Криму відсутня”, – додала омбудсмен.

Денісова зауважила, що через відсутність тестів на визначення Covid-19 лікарі не мають змоги встановити етіологію пневмонії.

Омбудсмен також закликала співгромадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, бути уважними до свого здоров’я — при перших симптомах ГРВІ звертатися до лікаря та не займатися самолікуванням.

459 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up