коронавірус

В Україні вже 16 підтверджених випадків коронавірусу

Станом на вечір 18.03.2020 в Україні вже лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

«За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 16 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2).

Отримано за сьогодні пацієнтів 51 та 103 контактні особи. За даними регіональних лабораторій протестовані за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, всі негативні.

Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України досліджує не лише зразки людей, яким встановлено підозру,  а і встановлених контактних осіб. 

Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 640 зразків.

Більшість людей, що хворіють на новий коронавірус, переносять його, як звичайний ГРВІ. Власне, ця хвороба і є ГРВІ, але викликана невідомим раніше збудником.», – говориться в повідомленні.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Львові сьогодні виписали з інфекційної лікарні перших госпіталізованих осіб, у яких підозрювали коронавірус. Лабораторні дослідження показали, що ці особи хворіють на грип А.

606 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up