ПриватБанк призупинив покупку і продаж валюти

ПриватБанк призупинив покупку і продаж готівкової валюти і перевів її в онлайн.

Це зроблено на період карантину через коронавируса і до відновлення міжнародного авіасполучення і поставок в Україну валютних банкнот з-за кордону. Про це йдеться в заяві на сайті банку.

“З 18 березня ПриватБанк проводитиме валютообмінні операції для клієнтів фізичних осіб у безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб версію Приват24 та мережу терміналів самообслуговування”, – сказано в повідомленні.

Готівкову валюту у касах ПриватБанку без обмежень зможуть отримати власники валютних депозитів, строк дії яких завершується, за попереднім замовленням валютних коштів.

Будь-які операції з готівковою гривнею як в касах банку, так і мережі банкоматів, проводяться у звичайному режимі.

Установа закликає клієнтів користуватись мобільним додатком, щоб не ходити до відділень та знизити ризик захворіти на коронавірус.

“За допомогою мобільного банку можна проводити будь-які платежі, відправити або отримати грошові перекази, поповнити мобільний номер та отримати ще понад 100 послуг (серед яких – підключення до державних сервісів, купівля квитків, запис до лікаря та навіть замовлення доставки їжі чи квітів)”, – повідомили на сайті банку.

505 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up