коронавірус, карантин

Продавців на ринках змусять носити маски та гумові рукавички

До закінчення карантину речові ринки у Львові не працюватимуть. Продуктовим дозволили продовжити свою діяльність, але будуть вимагати дотримуватися санітарних норм.

Таке рішення озвучила керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові Галина Слічна під час зустрічі з керівниками ринків Львова.

Так, від працівників продовольчих крамниць, які працюють на ринках, вимагають мити і дезінфікувати приміщення і прилавки щонайменше двічі на день.

А також дистанція між покупцями і продавцями мусить бути щонайменше два метри. Всі працівники повинні бути у медичних масках та рукавичках. Рукавички для розрахунку і для пакування продуктів — мають бути різними.На кожному прилавку біля продавців мають бути антисептики. Продукти, які є на прилавках, обов’язково мають бути закриті.

Читати також:  У Львові перевіряють священників на коронавірус: поки що усі здорові

Всі туалети мають регулярно митись, дезінфікуватись, має бути антисептик, рідке мило і протічна вода. Всі електричні сушки для рук мають бути вимкнені, натомість повинні бути паперові рушнички.

На території самих ринків мають бути станції гігієни рук зі спиртовими антисептиками з вмістом 60% і більше спирту. Перед роботою має бути проведена безконтактна термометрія продавців. При будь-яких ознаках захворювання — кашель, нежить тощо — таку людину не можна допускати до роботи.

Читати також:  Кількість заражених коронавірусом у світі продовжує зростати

За словами заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, за дотриманням цих вимог стежитимуть мобільні групи з числа працівників районних адміністрацій.

–  Якщо ця мобільна група виявить недотримання умов праці, які визначені штабом та комісією з питань ТЕБ і НС, то роботу ринку заборонять, – попередила вона.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, на цю хвилину у Львівській області госпіталізовано 24 особи з підозрою на коронавірус. А в перший день суворого карантину у Львові вимог комісії з надзвичайних ситуацій дотримувалися тільки аптеки та державні установи.

682 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up