МВС вимагає закрити церкви

Усі релігійні організації зобов’язані і будуть дотримуватися законів України під час запровадженого в Україні карантину.

Про це у Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

“А що з церквою під час карантину? Усі релігійні організації та їх лідери зобов’язані і будуть дотримуватися законів України! Правоохоронна система буде відповідно реагувати на випадки індивідуального чи колективного невігластва релігійних діячів, які ставитимуть під загрозу здоров’я чи життя людей”, – написав Варченко.

Він зазначив, що обмеження на масові зібрання, торгівлю та пересування, встановлені у зв’язку з пандемією коронавірусу, як і обов’язок дотримуватися правил карантину та обсервації, обов’язкові до виконання, незалежно від релігійних переконань.

Так само покарання, визначені статтями 325 та 137 Кримінального кодексу і стягнення за статтями 44, 173 та 188 Кодексу України про адмінправопорушення не містять винятків для представників релігійних громад, наголосив він.

“Сьогодні релігійні лідери навіть дуже ортодоксальних напрямків, зіштовхнувшись з пандемією, переглядають правила поведінки для своїх вірян. Категорично обмежують масові заходи і безпосередні контакти між вірянами. Ми підтримуємо таку соціально відповідальну позицію”, – уточнив радник міністра.

У свою чергу у МВС радять берегти себе і своїх братів – сестер у вірі, передусім користуючись рекомендаціями ВООЗ та МОЗ, зазначив Варченко і закликав громадян дотримуватися законів України і встановлених правил на цей особливий період.

425 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up