апарати ШВЛ

Лікарня швидкої допомоги Львова отримала апарати ШВЛ

До міської клінічної лікарні швидкої допомоги Львова надійшло три надсучасні апарати штучної вентиляції легенів  Hamilton C1 та Hamilton C3. Саме їх застосовують для лікування пацієнтів із вірусною пневмонією. Усі апарати мають інтелектуальні режими, що дозволяють ефективно вентилювати гостру дихальну недостатність при ГРДС та тяжких пневмоніях.

Про це повідомив головний лікар  міської клінічної лікарні швидкої допомоги Львова Олег Самчук.

За його словами, ці апарати –  шанс на порятунок людям, які можуть занедужати на коронавірус.

– Якщо ми матимемо пацієнта із коронавірусом, якому потрібна дихальна підтримка – людина її отримає. Розуміти це зараз, коли загроза епідемії щодень зростає, для нас – головне! Адже мати сучасне обладнання – це всеодно, що бути озброєним, – стверджує лікар.

Окрім апаратів ШВЛ, у коробках шприцеві насоси SEP-10S Plus, Aitecs 2016 і аналізатор газів крові та електролітів. Перші забезпечують дозування пролонгованого введення ліків, другим визначають ступінь пошкодження легенів та порушення водно-електролітного обміну. Усі вони незамінні у лікуванні коронавірусу.

3451 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up