коронавірус, грип

Легкі форми коронавірусу лікуватимуть вдома, – Андрій Васько

Не потрібно ходити по вулицях в медичних масках.  Вони не захищають від коронавірусу.

Про це сьогодні, 18 березня, заявив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації Андрій Васько.

– Якщо у вас є ознаки хвороби – сидіть вдома! На сьогодні всі органи державної влади та приватні підприємства функціонують у формі дистанційного режиму. Якщо у вас нежить, кашель чи температура, то не виходьте на вулицю у пошуках медичних масок, – наполягає він.

За словами лікаря, засоби індивідуального захисту потрібні працівникам, які будуть надавати пацієнтам з короновірусом.

Також Андрій Васько стверджує, що достовірність експрес тест-систем на коронавірус – надзвичайно мала.

– Попри те, що покаже тест, схеми лікування пацієнта не змінюються. Пацієнта госпіталізовують до лікарні і надають допомогу не через те, що показав тест, а якщо він має дихальні розлади. І, за потреби, йому надають кисневу підтримку, – пояснив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації.

Лікар стверджує, що легкі форми коронавірусу будуть лікуватися вдома, в домашніх умовах.

– Таким шляхом пішов увесь світ. Таким шляхом піде і українська медицина, – запевнив він.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у інфекційній лікарні Львова зараз перебуває 24 пацієнти з підозрою на коронавірус. Результати аналізів перших госпіталізованих очікують сьогодні до кінця дня.

4479 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up