Сергій Шахов

Депутатський імунітет не спрацював: Нардеп Сергій Шахов хворий на коронавірус

Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат України.

Таке повідомлення оприлюднене на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

«Наразі проводяться всі необхідні дослідження та епідеміологічне розслідування. Йому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, хворих з коронавірусною інфекцією при легкому перебігу хвороби можна лікувати амбулаторно. У разі необхідності пацієнта буде госпіталізовано. 

Медичні працівники проведуть усю необхідну роботу з людьми, які контактували з ним. 

Народний депутат України на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року був відсутній.», – говориться в повідомленні.

Водночас, як повідомляють ЗМІ, депутат Верховної Ради Сергій Шахов зізнався, що це саме він хворий на коронавірус. Таке зізнання він зробив на свій сторінці у соцмережі.

498 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up