Євро-2020

Євро-2020 скасували через пандемію коронавірусу

17 березня відбулося позачергове засідання представників всіх національних футбольних федерацій Європи по відеозв’язку. У ньому брали участь представники 55 національних асоціацій.

Головне питання, яке обговорювали, – майбутнє проведення Євро-2020 та інших турнірів через спалах коронавірусу в Європі.

Як повідомляє ВВС, УЄФА намагалася тримати в таємниці рішення, яке було прийнято під час відеоконференції, до остаточного схвалення виконкомом. Однак норвезька асоціація опублікувала домовленість.

Багато країн вже призупинили свої футбольні першості, а ряд країн Європи, зокрема, Україна, Італія і Франція ввели повний карантин і заборону на пересування.

Раніше УЄФА вже відклала на невизначений термін проведення матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Чемпіонат Європи з футболу повинен був початися 12 червня 2020 року, а завершитися 12 липня.

Змагання мали відбутися відразу в 12 містах різних країн Європи: Амстердамі, Баку, Більбао, Бухаресті, Будапешті, Копенгагені, Дубліні, Глазго, Лондоні, Мюнхені, Римі та Санкт-Петербурзі.

Збірна України з футболу повинна була грати в Амстердамі і Бухаресті.

Зараз відомо, що Євро-2021 відбудеться 11 червня – 11 липня.

Поки ще не відомо, чи пройдуть ігри в тих же місцях. Також УЄФА ще не оголосила про те, що буде з квитками, купленими на Євро-2020.

3311 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up