карантин

У Львові запровадили жорсткі вимоги відвідування магазинів та аптек

Це тільки кілька вимог для львів’ян, які наважаться вийти з дому до крамниці чи аптеки.

Відсьогодні у Львові діє Протокол дотримання дистанції між людьми у продуктових магазинах, аптеках, банках, поштових відділеннях та інших установах, яким дозволили працювати.  Цей протокол затвердила міська комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львова.

Так, згідно рішення комісії, виходити з дому можна тільки у нагальних потребах. Львів’янам радять заздалегідь укласти список того, що треба купити. А також, за можливості, одягати респіраторні маски.

Перед тим як ввійти в магазин чи аптеку, тобто як взятися за клямку дверей, потрібно продезінфікувати руки. І не заходити, якщо в приміщенні вже є кілька відвідувачів, а зачекати на вулиці. Причому відстань між тими, що очікують на вулиці, має становити не менше трьох метрів.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, сьогодні Верховна Рада прийняла Закон про карантин, який передбачає як чималі штрафи за порушення карантинних заходів, так і ув’язнення.

770 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up