Венедіктова Ірина

“Слуги” призначили Генпрокуром Венедіктову

Верховна Рада ухвалила постанову «Про надання згоди на призначення Президентом України Венедіктової І.В. на посаду Генерального прокурора» (№3227).

Відповідне рішення підтримали 269 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти.

Сама Венедиктова розповіла про перші свої кроки на посаді керівника Офісу генпрокурора.

“Насамперед потрібно провести аудит справ і кадрового стану в прокуратурі. На порозі стоять 226 прокурорів звільнених по люстрації, і ще 400 яких звільнили восени, вже є судові рішення по їх відновленню. Тому важливо прийняти важливі рішення, щоб реформа прокуратури тривала”, – підкреслила вона.

Крім того Венедіктова зобов’язалася займатися координацією роботи між правоохоронними органами.

“Дуже багато є справ, відкриті одним і тим же виробництвом в НАБУ і ДБР, СБУ. Важливо зробити, що проходила координація з тим, щоб злочинність у нас в країні зменшилася”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, що 27 грудня 2019 року глава держави звільнив Трубу з посади і призначив т.в.о. керівника ДБР Ірину Венедіктову. Вона очолюватиме відомство до завершення конкурсу, під час якого кадрова комісія обере нове керівництво ДБР.

До цього Венедіктова була народним депутатом, членом фракції “Слуга народу” та очолювала комітет ВР з питань правової політики. На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року вона балотувалася під №3 в списку «Слуги народу».

5 березня Верховна Рада висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці, що тягне за собою його відставку.

16 березня у Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про призначення т.в.о. ДБР Ірини Венедіктової генпрокурором.

299 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up