Рада розглядає законопрєкти, повязані з протидією коронавірусу – відео

Верховна Рада України зібралася на позачергове пленарне засідання для розгляду питань, пов’язаних з протидією коронавірусу.
Розпорядження про скликання засідання підписав спікер Дмитро Разумков, повідомляє пресслужба ВР.

У залі зареєструвалися 324 народні депутати.

Згідно з порядком денним, депутати планують розглянути такі питання: проєкт закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)” (реєстр. № 3219); проєкт закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я” №2538 (друге читання); проєкт закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоров’я за кошти державного бюджету” №2539 (друге читання); проєкт закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)” №3220.

Читати також:  На межі Львівської області встановлять блок-пости

Крім того, на позачерговому засіданні будуть розглянуті проєкт постанови Верховної Ради “Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні” (реєстр. № 3218) та проєкт Постанови “Про внесення змін до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання”(реєстр. № 3224).

393 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up