базар

Перший день карантину у Львові: Вимог дотримуються тільки аптеки і державні установи

Перший день карантину у Львові минув спокійно. Попри введення суворих вимог, які дозволяють працювати тільки продуктовим магазинам та аптекам, у місті працюють базари, магазини одягу та навіть перукарні.

У продуктових магазинах на касах утворюються черги, де покупці буквально дихають одне одному в потилицю. На дитячих майданчиках гуляють діти. А на лавочках коло будинків сидять старенькі та обговорюють новини.

А ось аптеки та державні установи чітко виконують вимоги «Протоколу дотримання дистанції між людьми у продуктових магазинах, аптеках, банках, поштових відділеннях та інших установах», який затвердила міська комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львова.

“Половинки хліба в період епідемії продаватись не будуть”

Тим часом, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Львові з підозрою на коронавірус госпіталізовано 14 осіб. А в Україні вже є сім підтверджених підозр на коронавірус.

1115 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up