карантин

Евакуація: “Бориспіль” прийняв 38 рейсів з українцями з-за кордону

Аеропорт “Бориспіль” прийняв уже 38 рейсів з українцями, що повертаються з-за кордону.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

“Станом на 11:05 з 00:00 17 березня аеропорт “Бориспіль” прийняв 38 рейсів з українцями, що повертаються з-за кордону”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що рейси з українцями, які повертаються додому, впродовж дня приймають Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Харків.

«Як ми і обіцяли, повертаємо наших співгромадян додому, які за кордоном опинилися у дуже складній ситуації, спричиненню пандемією коронавірусу. Міністерство у цілодобовому режимі працює з авіакомпаніями та туроператорами для вирішення нагальних питань і відпрацювання найбільш оптимальних рішень в у надзвичайних умовах», – заявив міністр інфраструктури України Вдадислав Криклій.

Доступний також оновлений перелік міжнародних авіарейсів, які будуть прийняті у пунктах пропуску на державному кордоні України 17 березня 2020 року

Наступне оновлення щодо повернення українців з-за кордону Мінінфраструктури обіцяє зробити о 14.00 годині.

Як раніше повідомлялося, Міністерство інфраструктури опублікувало перелік міжнародних авіарейсів, якими повертатимуть українців додому 17 березня.

Зокрема повідомлялося, що 17 березня будуть виконуватися рейси з Єгипту, Грузії, Туреччини, Канади, США, Таїланду, Азербайджану, Вірменії, Ізраїлю, Молдови

305 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up