лікарняний листок

Як виплачуватимуть лікарняні під час карантину – інфографіка

В Україні на період введеного через коронавірус карантину почали за особливими правилами видавати і оплачувати лікарняні.

Роз’яснення про це з’явилося на сайті Фонду соціального страхування. Там пояснили, що є кілька причин, на підставі яких лікарняний під час карантину можуть отримати люди, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення:

-ці особи були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями;

-якщо цих людей за їх згодою неможливо тимчасово перевести на іншу роботу, яка не пов’язана з ризиком поширення інфекційних хвороб.

“У такому випадку листок непрацездатності видається інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС”, – пояснили в соцстраху.

Там нагадали, що якщо тимчасова непрацездатність викликана карантином, допомога за рахунок коштів Фонду надається з першого дня за весь час відсутності на роботі з цієї причини.

лікарняні під час карантину
831 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up