Україна закрила майже сотню пропускних пунктів на кордонах – списки

Опівночі в понеділок, 16 березня, Україна закрила близько сотні пунктів пропуску через карантин у зв’язку із поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби. Зі свого боку Державна митна служба показала всі КПП, які припиняють діяти на період до 3 квітня.

“Обмеження пропускних операцій на державному кордоні України вводяться відповідно до рішень РНБО та уряду, ухвалених через пандемію COVID-19. Так, з 00.00 16 березня тимчасово закривають близько сотні пунктів пропуску (контролю), ще в майже пів сотні пунктів пропуску тимчасово припиняється пішохідне сполучення. Продовжать працювати пункти пропуску, в яких велика пропускна спроможність”, – відзвітували у Держприкордонслужбі.

У ДПСУ нагадали, що рішенням РНБО громадянам України рекомендовано утриматися від виїзду за кордон.

пропускні пункти
пішохідні переходи

Також у ніч на понеділок тимчасово заборонили в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства.

Винятки стосуються таких категорій осіб:
мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні;

є подружжям або дітьми громадян України;

працівників іноземних дипломатичних представництв і консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їхніх сімей;

водіїв і обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів.

В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ.

“Наголошуємо: громадяни України можуть у будь-який час повернутися в Україну. РНБО рекомендує українцям повернутися з-за кордону до 17 березня, а тим, хто не встигне і не зможе самостійно повернутися – звертатися в посольства і консульства України в країнах перебування за каналами комунікації, зазначеними на інтернет-сторінках цих дипустанов. Адже з 00.00 17 березня 2020 року тимчасово припиняються регулярні міжнародні пасажирські перевезення через всі пункти пропуску (контролю) на державному кордоні України. Зазначені обмеження на кордоні діятимуть до 3 квітня 2020 року, якщо через ситуацію з поширенням захворюваності на пандемічний вірус не буде ухвалене інше рішення”, – акцентували в ДПСУ.

393 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up