дзвони

У Львові закликають до спільної молитви за подолання коронавірусу

Від сьогодні і щодня, протягом тижня, о 18.00, у храмах Львова битимуть у дзвони, на знак заклику до спільної молитви за подолання загрози коронавірусу.

Про це повідомляє релігійний інтернет ресурс «Духовна велич Львова»

Як зазначив, капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк спільна молитва – це найкраща протидія паніці та пандемії. Адже єднаючись у молитві – стаємо сильнішими та витривалішими.

– Здавна дзвони символізували очищення. Нині о 18:00 у храмах міста битимуть у дзвони. Дзвони у складні часи завжди мобілізували і закликали людей до молитви, яка є зверненням людини до Бога. Віримо, що милосердний Господь відгукнеться на молитви, адже знаємо Євангельські Слова: “«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані,— там Я серед них». Віримо, що Господь у часі цих випробувань не покине український народ і дарує ласку визволення від лиха, – каже отець Павло Долздяк.

Капелан Львівської міської ради, також закликав долучатися до ініціативи й інші храми, де поки що не лунає синхронний дзвін о 18:00. Така ініціатива триватиме упродовж тижня

Нагадаємо, у інтерв’ю ІА Syla.news отець Павло Дроздяк пояснив, що церкви у Львові під час епідемій ніколи не закривали.

832 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up