коронавірус

У Львівській області вісім підозр на коронавірус

Зараз у Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають вісім пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями, в яких підозрюють коронавірус.

Про це сьогодні, 16 березня, повідомив в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Андрій Васько.

За його словами, аналізи для підтвердження чи спростування вже скеровані до Києва. І результатів варто очікувати протягом двох діб.

– Одна особа з Дрогобицького району, одна – з Перемишлянського. Всі решта – зі Львова, – повідомив він.

Водночас, за словами Андрія Васька, до сьогоднішнього дня з інфекційної лікарні вивільнять усіх інших пацієнтів.

– Цю лікарню переведуть у монопрофільний стаціонар для лікування пацієнтів з коронавірусом. Так само буде у 8 клінічній лікарні та в госпіталі у Винниках. Всі медичні заклади, де будуть пацієнти з коронавірусом або з підозрою на коронавірус, буде охороняти поліція, – зазначив в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Всіх інших пацієнтів, які потребують лікування, переведуть в інші лікарні. Пацієнтів, яким покращало, – виписують.

– Швидка буде обслуговувати пацієнтів з невідкладними станами: інсульти, інфаркти, пологи, травма та політравма. А також тих, у кого є підозра на коронавірус. Вся консультативна допомога, в тому числі і флюорографія, профогляди, платні послуги – припинені на час дії карантину, – попередив Андрій Васько.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Львові та області зачинили всі ринки, ресторани, кав’ярні та інші заклади. Працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки та заправки. А також заборонено збиратися більше, ніж десять осіб. Водночас, заплановані одруження не скасовують.

1052 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up