весілля

РАЦСи під час карантину працюватимуть

Завтра у Львові мають намір одружитися чотири пари.

Про це ІА Syla.news повідомив директор міського відділу реєстрації актів цивільного стану Львова Зеновій Старосцінський.

Така мала кількість пошлюбитися не через коронавірус та карантин, а через те, що львів’яни намагаються не одружуватися під час посту.

– В суботу ми одружили 10 пар. Завтра плануємо – чотири, – каже Зеновій Старосцінський.

За його словами, РАЦС не планують зачиняти. Але доступ відвідувачів намагаються максимально обмежити.

– Ми реєструємо факти одруження, народження та смерті. Щодо одруження, то просимо наших відвідувачів не закликати багато гостей. Наразі всі ставляться до цього з розумінням, – говорить він.

Всю іншу роботу переведено в онлайн режим. Так, на сайті міністерства юстиції кожен громадянин може спитати що його  цікавить. Понад те, там же можна подати заяву до одруження.

– Є онлайн платформа. Там можна заповнити форму і за допомогою цифрових підписів підтвердити свою особу, – каже директор міського відділу реєстрації актів цивільного стану Львова.

А ось тим, хто не виробив цифрового підпису,  Зеновій Старосцінський радить зачекати до завершення карантину. Заодно і мати час перевірити свої почуття.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Львові та області зачинили всі ринки, ресторани, кав’ярні та інші заклади. Працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки та заправки. А також заборонено збиратися більше, ніж десять осіб.

1449 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up