Не коронавірусом єдиним: у Львівській області продовжує лютувати грип

Протягом минулого тижня у Львівській області на гострі респіраторні інфекції занедужало 12 882 особи, що на 2092 випадки  менше, ніж попереднього.

Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

У Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Жовківському,  Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському та Старо-Самбірському районах, а також у Самборі. Стрию та Бориславі зафіксовано перевищення епідемічного порогу.

У Львові за цей же період захворіла 2931 особа, що на 840 випадків менше, ніж попереднього тижня.

Протягом минулого тижня до інфекційних лікарень області госпіталізовано 328 осіб, у тому числі 209 дітей віком до 17 років.

З початку  епідемічного сезону вірусологічною лабораторією ДУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України”  при лабораторному досліджені методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 178 зразків матеріалу від пацієнтів, які підлягають визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ) та з тяжкими гострими респіраторними інфекціями (ТГРІ).  Визначено у 46 зразках віруси грипу, в т.ч. вірус грипу А (H1N1) pm09 – 23 випадки,  А(Н3N2) – 1 випадок, А не субтипований – 20 випадків та вірус грипу В – 2 випадки. Також виявлено збудники ГРВІ –  риновіруси,   бокавіруси, корона віруси, метапневмовіруси. 

1048 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up