сивохо

Депутати від “Слуги народу” вимагають звільнення Сивохо

Частина народних депутатів з фракції “Слуга народу” звернулася до Секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова, щоб той звільнив свого радника Сергія Сивохо.

Про це йдеться у зверненні депутатів, фото якого виклав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Єгор Чернєв.

“Звернувся з депутатським зверненням до Секретаря РНБО Олексія Данілова з проханням звільнити його радника Сергія Сивохо. Дякую колегам по фракції, які підтримали. Насправді тих, хто не згоден з Сивохо та не хоче нічого чути про «внутрішній конфлікт», набагато більше, але не всі встигли фізично поставити свій підпис”, – написав Чернєв.

Станом на 13.00 16 березня звернення підписали 18 парламентарів.

Нагадаємо, що під час презентації Національної платформи примирення і єдності представники організації “Національний корпус” почали суперечку із радником Секретаря РНБО Сергієм Сивохо, а згодом штовхнули його і назвали зрадником.

Пізніше Сивохо прокоментував конфлікт. Він написав, що нападникам на нього потрібен не мир, а війна, тому що на ній можна заробити.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов назвав неприпустимими дії активістів, які зірвали презентацію Сивохо, але зазначив, що той ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО.

Данілов наголосив, що кожен із його радників має свою власну позицію.

За фактом інциденту, що стався з Сивохо, поліція доставила до відділку 15 осіб. Було відкрито кримінальне провадження.

На фото – Сергій Сивохо у Донецьку. Фото із соцмереж

313 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up