Шмигаль закликав відмовитися від подорожей Україною

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців утриматись від подорожей між містами України.

Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

“Я також наполегливо закликаю всіх відмовитись не тільки від закордонних подорожей, а й між містами України”, – підкреслив Шмигаль.

Він закликав громадян України, що перебувають за кордоном найшвидше повернутись додому у зв’язку з тим, що з 17 березня Україна закриває пасажирське авіа, залізничне та автобусне сполучення з іншими державами.

“Багато залежить від кожного з нас. Дотримання правил особистої гігієни, вчасна самоізоляція, вчасне звернення до сімейних лікарів, вчасна турбота про своїх рідних і близьких – це все шляхи боротьби з коронавірусом”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Шмигаль також нагадав, що керівники підприємств мають за можливості перевести своїх працівників на дистанційну роботу, а також посилити контроль за тим, як працівники дотримуються правил особистої гігієни та рекомендацій щодо протидії поширенню коронавірусу та гострих респіраторних захворювань.

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up