Фахівці не бажають бути статистами в уряді Зеленського – Олег Синютка

Різниця між урядом Дениса Шмигаля та Олексія Гончарука – у прізвищах. Тому що обидва уряди очолює Володимир Зеленський.

Про це у коментарі ІА Syla.news заявив народний депутат України, кандидат економічних наук, голова Львівської обласної державної адміністрації 2014-2019 років Олег Синютка.

– Зеленський підбирає кандидатуру, він спонукає монобільшість до голосування і йому за це все відповідати, – переконаний нардеп від партії «Європейська солідарність».

На думку Олега Синютки з Олексія Гончарука зробили цапа-відбувайла.

– Котрий місяць поспіль падає промисловість. Внутрішній валовий продукт досяг від’ємного значення. Пенсії не проіндексовані. Заробітні плати – не зросли. І все це треба було перекласти на когось. Знаковою була промова Зеленського, коли ці проблеми, до яких він сам спричинився, спробував перекласти на уряд Гончарука, – вважає екс-очільник Львівської обласної держадміністрації.

Читати також:  Дату інавгурації Зеленського розглядатимуть у четвер

Він переконаний, що сильні, фахові люди з власною позицією не хочуть працювати в цьому уряді.

– Міністри, які б повинні нести відповідальність за ситуацію в галузі, є ширмою Офісу президента. Тому фахові люди не погоджуються на роль статистів, – говорить Олег Синютка.

На його думку, ідею щодо подачі води в Крим нинішньому очільникові уряду Денисові Шмигалю спустили саме з Офісу президента.

– Тому доля цього уряду буде такою ж, як і попереднього, – переконаний народний депутат.

Також Олег Синютка пояснив, чому впала економіка.

– Влада вибудувала фінансову піраміду у вигляді державної внутрішньої позики. Якщо порахувати прибутковість в 10-15 відсотків, і якщо порахувати ревальвацію гривні, то той спекулятивний капітал, який приходив в Україну, отримував до 30 відсотків прибутку. Скажіть, де ще у світі спекулятивний капітал може отримувати такі надприбутки? А влада цьому сприяла. Вона за перших два місяці наростила державний борг на 46 млрд гривень. Все це говорить, що зараз є влада профанів. Зараз спекулятивний капітал почав виходити з України. І на цьому втрачають підприємці, прості люди та українська держава. Ця влада розтринькала усі наші здобутки надзвичайно важкого періоду, – вважає він.

Читати також:  Адвокат Трампа зустрінеться із Зеленським

На його думку чинна влада скористається пандемією коронавірусу аби зняти з себе відповідальність та пояснити свою нефаховість.

2618 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up