медичні маски, контрабанда

З України в Польщу везуть медичні маски

40 тисяч медичних масок спробували вивезти з України в Польщу протягом однієї доби.

Про це повідомляє Галицька митниця Держмитслужби.

Так, двоє громадян, мешканці Києва, прибули в пункт пропуску «Шегині-Медика» для виїзду в Республіку Польщу у приватних справах легковим автомобілем. Під час митного контролю повідомили, що перевозять близько 28 тис. одноразових медичних масок, які придбали в аптеках, про що свідчили фіскальні чеки. Однак через тимчасове обмеження експорту товарів протиепідемічного призначення медичні маски не пропустили.

Аналогічний випадок трапився у пункті попуску «Рава-Руська – Гребенне». Там громадянин Республіки Польщі вивозив 11 тис. шт. таких масок. В обох випадках громадяни повернулись в Україну.

Як відомо, уряд тимчасово, до 1 червня 2020 року, обмежив експорт товарів протиепідемічного призначення, до переліку яких входять медичні маски.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, кілька днів тому на україно-польському кордоні зупинили контрабанду медичних масок. А нещодавно контрабандисти полишили коло кордону з Румунією мішки з тисячами медичних масок.

521 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up