коронавірус

Тести на визначення коронавірусу будуть економити

Коли  до Львова надійдуть тести для визначення коронавірусу, то їх будуть берегти і не витрачатимуть надаремне.

Про це повідомив директор Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Роман Павлів.

– Ми тільки тоді будемо перевіряти на коронавірус, коли попередньо лікарі відкинуть інші діагнози і точно встановлять підозру. Воно проводиться, приблизно, день. Протягом цього часу ми можемо встановити чи це дійсно коронавірус чи якийсь інший збудник, – пояснив він.

Також Роман Павлів зауважив, що шляхи передачі грипу та коронавірусу однакові. І ще на початку лютого працівники лабораторного центру розіслали до різних установ приписи та рекомендації як убезпечитися від вірусу.

– Проте тоді керівники тих установ мало звертали уваги на наші рекомендації. Зараз, коли вже коронавірус поширився, то, сподіваюсь, дотримуються наших вказівок. Але з тих звітів, що ми отримуємо, я бачу, що не дуже, – зізнався директор Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

863 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up