коронавірус

Коронавірус може залишатися в організмі до 5 тижнів

Коронавірус COVID-19 може залишатися в організмі хворого протягом п’яти тижнів після зараження.

Такий висновок зробили лікарі з Китайської академії медичних наук та інші автори статті в британському медичному журналі The Lancet.

Дослідження показали, що патоген затримується в дихальних шляхах. Його сліди виявили в тому числі у пацієнтів, з моменту зараження яких пройшло близько 20 днів.

Вчені вивчили медичні записи і лабораторні аналізи 191 людини з COVID-19, включаючи аналізи 54 людей, померлих від інфекції. Усі вони лікувалися в двох лікарнях китайського міста Ухань, з якого почалося поширення вірусу.

Для порівняння, у випадку з атиповою пневмонією знаходження вірусу в дихальних шляхах протягом чотирьох тижнів після зараження фіксувалося тільки у третини пацієнтів.

Зараз рекомендований період ізоляції після зараження складає 14 днів. Передбачається, що цього терміну достатньо для запобігання поширенню вірусу.

Однак якщо перехворілі пацієнти дійсно залишаються заразними через кілька днів після зникнення симптомів, вони можуть мимоволі передати його іншим людям.

3844 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up