30 тисяч абітурієнтів візьмуть участь в пробному ЗНО на Львівщині

До участі у пробному незалежному оцінюванні на Львівщині цього року зголосилося майже 30 тисяч осіб.

Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, на пробне ЗНО з української мови зареєструвалося понад 15 тисяч осіб та майже 15 тисяч – на всі решта предметів.

– Ми звернули увагу, що вперше у Львівській області багато учасників зареєструвалося на тестування з англійської мови. Їх є понад 5 тисяч. Майже стільки ж охочих на математику. На четвертому місці – історія України – понад дві тисячі. Навіть на іспанську мову ми маємо 9 учасників.

Читати також:  У Чехії та Польщі заборонили масові заходи

Серед учасників пробного ЗНО є  випускники загальноосвітніх шкіл, студенти коледжів, учні профтехосвіти та випускники минулих років.

– Для проведення пробного ЗНО у Львівській області підготовлено 92 заклади освіти. Пробне з української мови та літератури проведуть 4 квітня у всіх районних центрах і містах обласного підпорядкування Львівської області. 28 квітня пробне з іноземної мови буде у Львові, Стрию, Дрогобичі. Самборі та Червонограді. У цих містах школи забезпечені пристроями для аудіювання, – пояснює Лариса Середяк.

Читати також:  В Україні закриють школи та скасують масові заходи - головний санітарний лікар

Також, за її словами, через зміну дати пробного тестування не будуть змінювати місце проведення.

– Ми розішлемо учасникам тестування нові запрошення, зі зміненою датою. Але навіть якщо учасник прийде зі старим запрошенням, зі старими датами, його пропустять, – каже директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Окрім цього, 24 березня завершується реєстрація на основну сесію ЗНО. Лариса Середяк зазначила, що термінів реєстрації не планують продовжувати.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, пробне ЗНО перенесли на квітень.

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up