порожні полиці

Вчора львів’яни вигребли з магазинів гречку, олію, борошно та цукор

Продуктів харчування у Львівській області вистачить всім мешканцям.

Про це сьогодні, 12 березня, заявив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

За його словами, у обласній адміністрації відбулася нарада з керівниками торгівельних мереж.

– Мусимо констатувати, що вчора, після оголошення карантину, мешканці почали спустошувати полиці магазинів. Проте, як стверджують представники торгівельних мереж, продуктів не бракуватиме. Деякі з них не тримають продукти харчування на складах. Але активно працюють с постачальниками. І їм потрібен деякий час, аби завезти продукти до магазинів. Торгівельні мережі протягом сьогодні та завтра вирівняють ситуацію. Ми контролюємо цей процес, – запевнив Василь Лозинський.

Як стверджує директор магазину «Ашан» Тетяна Герасимова, їхній магазин виявився не готовим до того, що львів’яни раптово схочуть скупити чи не всі продукти харчування за один вечір.  Але зараз «Ашан» збільшив замовлення. То ж всі, кому вчора чогось не вистачило, можуть докупити сьогодні.

Заступник директора з зовнішньої комунікації ринку «Шувар» Клавдія Гордієнко зазначила, що сьогодні пополудні на ринок заїхало понад 1200 авто на закупи.

Директор відділу маркетингу ПП “Мережа-сервіс” (міні-маркети “Близько”). Максим Детинченко зауважив, що вчора продажі деяких товарів зрости у двічі-тричі.

– В першу чергу львів’яни купували гречку, олію, борошно, цукор. Але за кілька днів ми очікуємо спад ажіотажу. За нашими прогнозами, вже у вівторок-середу ми почнемо жити в нормальному режимі, – каже він.

Також Максим Детинченко запевнив, що підстав піднімати ціни та продукти харчування немає.

– Якщо хтось і підніматиме ціни, то виключно через свою недобропорядність, – запевнив директор відділу маркетингу ПП “Мережа-сервіс”.

1640 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up