Яків Смолій

НБУ знизив облікову ставку до 10 відсотків

Національний банк України ухвалив рішення із 13 березня 2020 року знизити облікову ставку до 10%.

Про це на пресконференції заявив голова Національного банку Яків Смолій.

“Правління Національного банку України прийняло рішення знизити облікову ставку до 10 % річних із 13 березня 2020 року”, – сказав Смолій.

У Нацбанку очікують на зниження облікової ставки до 7% до кінця цього року.

“Як і раніше, Національний банк очікує зниження облікової ставки до 7% до кінця цього року. Оцінюючи темп руху до цієї позначки, Національний банк уважно стежитиме за перебігом ситуації із поширенням коронавірусу у світі й Україні та її впливом на українську і світову економіку, перебігом переговорів з МВФ щодо укладення нової програми співпраці, від чого залежатимуть очікування учасників фінансових ринків та ціни на українські активи”, – сказав Смолій.

Він також зазначив, що у разі сприятливого розвитку подій та за умови прискореної реалізації новим урядом України реформ, Національний банк матиме можливість для швидшого пом’якшення монетарної політики.

Натомість, у випадку реалізації окреслених ризиків Національний банк буде оперативно реагувати наявними інструментами монетарної політики, підкреслив глава НБУ.

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up