Коронавірусні варіації: Мистецьке життя Львова переходить в камерний режим

Через карантин та загрозу поширення коронавірусу у Львові скасовують масові заходи. Вчора міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львова прийняла рішення заборонити проводити будь які культурно-мистецькі акції, де будуть брати участь більше ніж 200 осіб.

ІА Syla.news поцікавилася чи насправді мистецько-концертне життя завмре на три тижні.

Отож, Львівський палац мистецтв від урочистого відкриття «Шевченкіани 2020», масштабної виставки, яка складається з шести експозицій. Але всі експозиції у палаці мистецтв працюватимуть.

Також Форум видавців переніс фестиваль дитячого читання «Книгоманія» на вересень цього року.

Як нам вдалося дізнатися, у Львівській національній опері мають намір скасувати всі вистави на великій сцені. Натомість працюватиме тільки Дзеркальний зал, де проводять камерні концерти, та проводитимуть екскурсії.

Також скасували всі вистави, які йдуть на великій сцені у Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Глядачів, які вже придбали квитки, просять звернутися до кас театру. аби повернути собі кошти.

Директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп в коментарі ІА Syla.news зізнався, що концерти не скасовуватимуть. Але намагатимуться контролювати продаж квитків.

– Сьогодні ввечері у нас відбудеться концерт «Віртуозів Львова». Тиждень тому до Львова приїхав диригент з Вірменії, який увесь цей час працював з оркестром. Також вже приїхали інші музиканти та диригенти, які планують виступити в найближчі дні. Тому скасовувати концерти не будемо, – каже він.

Проте, за його словами, у філармонії стежитимуть за продажем квитків. І як тільки на концерт буде продано 150-180 квитків, продаж відразу припинятиметься.

– В концертному залі у нас є 580 місць. Але заходи є різні. Є такі, на які ми вже зараз бачимо, що буде аншлаг. На деякі концерти, які відбудуться через місяць чи два, глядачі купують квитки вже зараз, – говорить директор філармонії.

Ще одним з великих концертних майданчиків Львова є Львівський органний зал. За словами заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, тут так само обмежили кількість глядачів до 200 осіб.

604 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up