коронавірус

Хворих з коронавірусом готові прийняти вісім лікарень Львівської області

Якщо у Львівській області виявлять хворих на коронавірус, то їх лікуватимуть у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, де є 410 ліжок.

Про це повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я  Львівської обласної держадміністрації Андрій Васько.

– На сьогодні в цій лікарні немає жодного пацієнта з підозрою на коронавірус, – запевнив він.

Водночас, якщо пацієнтів буде багато і місць у інфекційній лікарні не вистачить, то їх готові прийняти восьма міська клінічна лікарня Львова, госпіталь ветеранів у Винниках, міська лікарня у Стебнику, Сокальська центральна районна лікарня, Стрийська центральна міська лікарня, Яворівська центральна районна лікарня та Камянко-Бузька центральна районна лікарня.

– Обирались заклади, які не мають вагової участі в ургентній допомозі. Бо наявність коронавірусу не зупинить інсультів, інфарктів і травм. Тому обирались ті медичні заклади, які можна буде вивільнити для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусом, і де є можливість підключити апарати штучної вентиляції легень, – пояснив Андрій Васько.

584 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up