У Львові на карантин йдуть навчальні заклади всіх рівнів

Від завтра вихованці дитячих садочків, шкіл, ліцеїв, коледжів,  а також художніх та мистецьких шкіл перебуватимуть на карантині до 3 квітня.

Про це сьогодні, 11 березня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львова підтримала рішення уряду щодо протиепідемічних  заходів щодо поширення коронавірусу.

– Водночас, два дні – в четвер, 12 березня, та в п’ятницю, 13 березня, у навчальних закладах будуть вчителі. То ж батьки, які не мають де залишити дітей, можуть їх привезти до школи, – каже Андрій Садовий.

Усі навчальні заклади переводять учнів та студентів на дистанційне навчання.

Окрім того, скасовують всі культурно-масові, спортивні, а також публічні заходи, в яких можуть взяти учать понад 200 осіб.

– Заплановані на суботу заходи у Центрі Довженка у Львові переносимо на невизначений час. Як і Форум місцевого самоврядування, який мав відбутися 26 та 27 березня, – повідомив міський голова Львова.

Також кінотеатрам, театрам та концертним залам рекомендують перенести свої заходи на літо.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, уряд запровадив в Україні карантин. Також через коронавірус закриваються більшість пропускних пунктів на кордонах та скасовують авіарейси.

862 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up