Львівська обласна рада

Депутатам Львівської обласної ради виміряють температуру

Представників ЗМІ та помічників депутатів закликають не приходити завтра, 12 березня, в сесійну залу Львівської обласної ради. А стежити за перебігом сесії через онлайн трансляцію. Крім того, всім присутнім перед початком сесії проведуть температурний скринінг.

Про це повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Після консультацій з юристами, головами депутатських фракцій груп та медиками та у зв’язку із запровадженням від завтра в Україні карантину через загрозу коронавірусу у Львівській обласній раді прийнято рішення проводити сесію, яка має відбутися 12 березня, з низкою обмежувальних заходів.

Отож, просимо представників ЗМІ, громадськості та помічників депутатів обмежити свою присутність на завтрашньому засіданні. Натомість стежити за перебігом сесії через онлайн трансляцію.

Кількість працівників апарату, які забезпечують роботу ради, буде зведена до мінімуму.

Пленарне 12.03.2020 року засідання зробити максимально стислим у часі та за кількістю питань, працювати в режимі «без обідньої перерви».

Усім присутнім перед пленарним засіданням буде проводитися температурний скринінг та впродовж усього часу чергуватимуть медики у відповідності до протоколу.», – написав він на своїй сторінці у соцмережі.

374 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up