коронавірус

В Україні досліджують чотири зразки на коронавірус

Центр громадського здоров’я України станом на 10 березня отримав 40 підозр про захворювання на COVID-19, з яких чотири перебувають на стадії дослідження, один випадок підтверджено 3 березня.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці ЦГЗ у фейсбуці 10 березня.

За даними Міністерства охорони здоров’я України, у зв’язку з поширенням COVID-19 в світі, громадянам України рекомендують тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом. Зокрема до Іспанії, північних регіонів Італії, Франції, В’єтнаму, Південної Кореї, Японії, Ірану.

«Пам’ятайте! Звичайне миття рук запобігає зараженню не лише новою коронавірусною інфекцією, а й низкою інших небезпечних захворювань. Мити руки варто 20 – 40 секунд теплою водою з милом або обробити антисептиком, вміст спирту в якому не менше 60%. Медична маска не захищає від зараження вірусами. Носити її повинні лише люди із симптомами респіраторних захворювань, медпрацівники та особи, що доглядають за хворими», – заявляють у Центрі громадського здоров’я.

Нагадаємо. що єдиний наразі лабораторно підтверджений випадок COVID-19 в Україні був виявлений у Чернівцях 3 березня.

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up