Кузнєцов

Рештки Миколи Кузнєцова Росії не віддадуть

Міністерство культури, молоді та спорту України вважає недоцільним будь-які офіційні контакти з державою-агресором. Тому останки Миколи Кузнєцова Росії не передаватимуть.

Таку відповідь міністерства на запит Львівської міської ради  до Офісу Президента щодо ексгумації та передачі Російській Федерації решток Миколи Кузнєцова оприлюднив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«При розгляді цього питання доцільно врахувати дію постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII «Про звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи,  Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав про визнання Російської Федерації державною-агресором.

У зв’язку з цим в умовах російсько-української війни, яка триває, будь-які офіційні контакти України з державою агресором, в тому числі пов’язані з історичним минулим, є небажаним, оскільки можуть мати негативні суспільно-політичні наслідки. Тому розгляд питання ексгумації і передачі Російській Федерації останків Миколи Кузнєцова на даний час є недоцільним і передчасним», – говориться у листі.

Нагадаємо, як повідомляла ІА Syla.news, 7 лютого міськвиконком Львівської міської ради вирішив не віддавати для перепоховання рештки Миколи Кузнєцова, які знаходяться у Львові на Пагорбі Слави. Таке рішення обурило родичів Кузнєцова.

649 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up