Ціни на нафту обвалилися на 25,8%

Після відкриття торгів на азійських біржах ціна нафти впала до чотирирічного мінімуму.

Про це повідомляє DW.

«Ціна нафти марки Brent, що видобувається в Північному морі, відразу після відкриття торгів в Азії в понеділок, 9 березня, становила 33,59 долара за барель… Це на 25,8% менше, ніж увечері в п’ятницю, 6 березня. Востаннє ціни на нафту опускалися до такого рівня на початку 2016 року», – йдеться в повідомленні.

Читати також:  Нацбанк зберіг прогноз інфляції до кінця року на рівні 6,3%

Наголошується, що причиною обвалу цін на нафту стали невдалі переговори країн ОПЕК стосовно скорочення нафтовидобутку, що відбулися 6 березня у Відні.

Cаудівська державна компанія Saudi Aramco запропонувала покупцям нафти найбільші знижки протягом останніх 20 років і обіцяє збільшити видобуток нафти на тлі провалу переговорів країн ОПЕК з Росією.

Saudi Aramco раз на місяць повідомляє нафтопереробникам ціну, за якою вона продаватиме свою нафту, зазвичай коригуючи її від декількох центів до декількох доларів. 7 березня компанія повідомила покупцям, що знижує офіційні ціни на 6-8 дол. за барель у всіх регіонах.

Читати також:  Британські аудитори сказали, скільки коштує українська газотранспортна система

Водночас представники Саудівської Аравії повідомили деяким учасникам ринку, що можуть істотно збільшити виробництво – навіть до рекордних 12 млн барелів щодня.

442 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up