Не так карта лягла: на кордоні попався таролог-контрабандист

354 колоди карт Таро розклав громадянин України під декоративною обшивкою та під сидінням свого авто. Але, вочевидь, невдало.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Так, 34-річний громадянин України повертався з Угорщини додому автомобілем «Мерседес» української реєстрації через пункт пропуску «Чоп (Тиса)». Чоловік обрав смугу руху «зелений коридор». Але прикордонники все таки скерували його на поглиблений огляд. І у конструктивних особливостях салону автомобіля виявили приховані колоди карт виробництва Італії, США та Китаю. За повір’ям карти Таро служать для передбачень та відкриття прихованих істин. Водій, мабуть, розклав 354 колоди «не в тій комбінації», тому для нього подорож закінчилася невдало.

Читати також:  Перестрілка на кордоні: контрабандист рвався в Україну

Для чоловіка містичні колоди послугували причиною втрати автомобіля, адже працівники митниці вилучили не лише їх а й сам транспортний засіб 2011 року випуску, оцінений у понад 270 тисяч гривень.

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up