У “ДНР” офіційно відмовились від української мови

У терористичному бандоформуванні “ДНР” так звані депутати “Народної ради” ухвалили рішення позбавити українську мову статусу державної.

Про це повідомили у пресслужбі “ради”.

У повідомленні сказано, що нібито законопроект “спрямований на захист і підтримку російської мови як державної мови “ДНР”. Далі “документ”, прийнятий терористами, відправлять на підпис ватажкові організації Денису Пушиліну.

Читати також:  Як нищили українську мову. Хроніка

Разом із тим так званий “представник глави республіки в народній раді” Олексій Сухинін заявив, що закон, виключаючи українську мову з числа державних у “ДНР”, начебто не порушує прав громадян країни, “зокрема, на використання української мови як мови приватного спілкування, при здобутті дошкільної, початкової загальної і основної загальної освіти”.

“Встановлення російської мови як державної сприятиме примноженню і збагаченню духовної культури держави, зміцненню міждержавних зв’язків. При встановленні статусу державної “ДНР” необхідно враховувати інтенсивність інтеграційних процесів між “ДНР” і РФ”, – заявив терорист.

Читати також:  9 листопада День української писемності та мови
439 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up