Шмигаль

Шмигаль обіцяє індексацію пенсій, але дату не називає

Новий прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обіцяє провести індексацію пенсій у 2020 році.

«Ми, звичайно, будемо проводити індексацію пенсій в цьому році. Для цього треба взяти і подивитись, чим ми володіємо в бюджеті, і ми вже почали робити це сьогодні. Я не буду обманювати, що завтра ми проіндексуємо пенсії, але ми зробимо це в цьому році і знайдемо цю можливість обов’язково, не підведемо пенсіонерів, які заробили свої пенсії», – сказав Шмигаль в ефірі телеканалу «1+1» ввечері 5 березня.

Згідно із законом про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, індексація пенсій проводиться щороку. Розмір, дату та порядок збільшення виплат ухвалює Кабінет міністрів.

За даними Пенсійного фонду, станом на 1 січня 2020 року середній розмір пенсій в Україні становить 3 082 гривні 98 копійок.

Станом на 2018 рік кількість пенсіонерів в Україні сягала 11 мільйонів 725 тисяч (дані наведені без урахування анексованого Росією Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей).

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up