Шмигаль

Шмигаль буде постачати воду у Крим “хоч цистернами, хоч каністрами, хоч бутлями”

Новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що воду в окупований Крим в разі необхідності Україна може доставляти цистернами для господарських потреб українців.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

“Ми будемо постачати в разі необхідності або гуманітарної загрози українцям (в окупований Крим – ред.) воду для господарських потреб, для пиття – хоч цистернами, хоч каністрами, хоч бутлями. Ми маємо це забезпечити, це наш обов’язок перед українцями, тому це важливо”, – сказав Шмигаль.

Він наголосив, що Україна не буде постачати воду в окупований Крим для промислових і військових об’єктів: “Знак оклику, і на цьому ставимо крапку”.

Як повідомлялося, вночі 6 березня в ефірі програми “Право на владу” Шмигаль заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, тому що там живуть українці, а Крим — це Україна.

Пізніше у Facebook Шмигаль уточнив свою позицію і написав, що уряд України не може подавати воду в Крим до повернення його до складу України.

589 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up